Domki dla lalek

Domki dla lalek

Domki dla lalek KidKraft - Witamy na stronie amerykańskich domków dla lalek firmy KidKraft i innych znanych marek. Wszystkie zabawki oferowane przez Wonder Toy wykonane są z drewna i posiadają swój oryginalny numer seryjny. Jak przystało na prawdziwe rezydencje dla lalek są one w pełni wyposażone w mebelki i zawierają wiele udogodnień aby lalki mogły mieszkać komfortowo.

 

Nasze propozycje to zarówno domki dla Barbie do 30cm jak i domki dla znacznie mniejszych laleczek ok 10 cm. Jeśli Twoja Księżniczka chciałaby mieć prawdziwy domek dla lalek to jest to serwis właśnie dla niej!

 

Domki pasują do lalek typu Barbie - 30 cm, zawierają komplet mebelków, ręcznie zdobionych i malowanych, które stanowią wyposażenie ich pokoi. Łóżka wyposażone są w prawdziwą pościel, kanapy i fotele wyściełane są poduszeczkami.

 

Twoje dziecko będzie wciąż miało wiele okazji do kreatywnej zabawy, gdzie każdy ma swoją rolę do odegrania, dzieci moga zaprosić inne lalki do przenocowania lub po prostu na przyjęcie. Okazje do obdarowania nabliższych...

 

Różne okazje do obdarowywania dzieci to nie tylko okazja do cieszenia się szczególnymi momentami w życiu, ale także okazja do wspomagania kreatywności własnych dzieci, można to uczynić podarowując Domek dla lalek swojemu dziecku. Może ono uczyć się poprzez zabawę, co oczywiście jest najskuteczniejsze.

 

To jest prezent, który w znacznej mierze będzie wspomagać rozwój kreatywności dziecka poprzez odgrywanie scenek, będących odzwierciedleniem codziennych interakcji pomiędzy ludźmi.

Dla dzieci ich zabawki, lalki są gwiazdami niczym w dorosłym świecie celebryci, którzy mieszkają w luksusowych apartamentach i domach. Sprawmy aby ulubiona lalka naszej małej księżniczki była celebrytką z prawdziwego zdarzenia, ulubiona zabawka zasługuje na wszystko co najlepsze.

 

Domek od KidKraft jest naprawdę fascynującą zabawką wraz z wyposażeniem, produkowaną przez firmę znaną na całym świecie z tworzenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie zabawek i mebli dla dzieci, specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu domków od wczesnych lat 60-tych.

 

Kidkraft produkuje najlepsze zabawki drewniane na świecie.


Historia:

 

Miniaturowe domy, wraz z wyposażeniem i mieszkańcami, zarówno ludźmi jak i zwierzętami wytwarzane są od wielu wieków. Pierwsze egzemplarze znajdowano już w egipskich grobowcach Starego Królestwa, stworzone ponad pięć tysięcy lat temu. Drewniane zabawki - modele ludzi, zwierząt obecnych w katakumbach były prawie na pewno umieszczane tam ze względów religijnych. Najstarsze znane europejskie domki pochodzą z XVI wieku, składały się z segmentów wbudowanych w meble, regały i wystawione jako ozdoba. Przedstawiały sielankowe wnętrza, całe miniaturowe rodziny i sceny z życia codziennego ówczesnej szlachty. Wnętrza były odtwarzane z niezwykłym pietyzmem i perfekcyjną pieczołowitością i co ciekawe służyły do zabawy dorosłym. Domki były poza zasięgiem dzieci, nie ze względów bezpieczeństwa, ale ze względu na to, że zabawki te były kolekcjonerskim trofeum, niezwykle kosztownym, będącym w posiadaniu najbogatszych dam z Holandii, Anglii i Niemiec, bogatych na tyle aby móc sobie na nie pozwolić gdyż koszt domku dla lalek niekiedy dorównywał cenie pełnowymiarowego domu.

 

Domki w mniejszej skali, z bardziej dopracowaną fasadą pojawiły się w Europie dopiero w XVIII wieku. Wczesne europejskie domki były pojedynczymi unikatami, zamawianymi na podstawie indywidualnego projektu u rzemieślnika. Wraz z nadejściem masowej produkcji zabawek podczas Rewolucji Przemysłowej domki stały się bardziej osiągalne. Najbardziej uznanymi firmami produkującymi domki były: Christian Hacker, Moritz Gottschalk, Elastolin, Moritz Reichel, Siber & Fleming, Evans & Cartwright or Lines Brothers. Z końcem 19 wieku zaczęto produkcję domków również w USA, pionierem była firma The Bliss Manufacturing Company. Obecnie domki służa nie tylko dzieciom, ale także dorosłym jako niezwykle wciągające hobby polegające na budowie i kolekcjonowaniu miniatur domów.

 

Obecnie najbardziej znaną marką specjalizująca się produkcji domków to KidKraft, mimo masowej produkcji projekty wciąż zachwycają jakością wykonania.


Widok: listaboksy
Wyświetlaj po: 1218243036
Sortuj po:nazwacenadata

Wonder Toy

INFOLINIA

Tel: 22 490-86-20

 

info@wonder-toy.com

http://wonder-toy.com


Kup teraz,

Kurier odbierze za

a dostarczy na drugi

dzień roboczy!


::::: ZAKUPY NA RATY :::::

 

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu        

 

 Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domuobrazek

:: Wonder Toy Blog ::

 

 


 

Odwiedź nasz Blog !

 

Tu znajdziesz najciekawsze informacje na temat firmy Wonder Toy

zabawki drewniane, KidKraft, Jungle Gym,

 

Zapraszamy!

Domki dla lalek Kidkraft

Drewniane Domki dla lalek

Najlepsze Domki dla lalek

Amerykańskie Domki dla lalek

Domki dla lalek

Zabawki drewniane

Kidkraft polska

Wonder Toy domki dla lalek

Koszyk jest pusty