Tematyczne zestawy zabawek

Tematyczne zestawy zabawek

Dzięki kompletnym zestawom tematycznym do zabawy - ulubione postaci z bajek mogą nabrać nowego blasku a reszta zależy tylko od wyobraźni. Pozwólmy naszym ukochanym szkrabom jak najczęściej uruchamiać pokłady ich imaginacji, zabawa naszymi zestawami jest inspirująca i edukująca dzięki użyciu naturalnych, bezpiecznych dla dzieci i środowiska materiałów to zaś sprzyja tworzeniu wyjątkowych projektów a każda zabawka drewniana wykonana jest z inżynierską precyzją. Gry dla dzieci i zabawy stają się bardziej emocjonujące a pokoje dziecięce zyskują nowe piękne oblicze. W tej kategorii znajdziesz doskonałe prezenty dla dzieci - klasyczne zabawki edukacyjne i zabawki z drewna.

W firmie Wonder Toy bezpieczeństwo i jakość są głównymi wyznacznikami naszej pracy. W ostatnich 18 miesiącach w USA a także w Europie nastąpiło zaostrzenie wymogów dotyczących bezpieczeństwa użytkowania przedmiotów dla dzieci, produkty KidKraft są zgodne ze wszystkimi możliwymi normami w USA i EU a także większości innych krajów na świecie, tak aby pokój dziecka był oazą spokoju i bezpieczeństwa.

Korzystamy z zewnętrznych, niezależnych ekspertów aby przez wiele lat testowali i weryfikowali zgodność produktów z odpowiednimi normami i prawnymi standardami. Surowy program testowy jest tak skonstruowany aby sprostać lub nawet prześcigać najsurowsze wprowadzane normy, włączając w to ryzyko uszkodzeń mechanicznych, eliminować elementy mogące zawierać ołów i inne niebezpieczne dla zdrowia metale ciężkie, jak również sprawdzana jest łatwopalność przedmiotów.

W 2011 r. wprowadzona została dodatkowa regulacja dotycząca zawartości ołowiu w każdym dziecięcym produkcie, zabawki drewniane oferowane w naszym sklepie już przed wprowadzeniem tej regulacji były z nią zgodne.

KidKraft zapewnia kontynuację badań i wprowadzanie na bieżąco ulepszeń mających na celu ciągłe podnoszenie bezpieczeństwa i jakości.

Widok: listaboksy
Wyświetlaj po: 1218243036
Sortuj po:nazwacenadata
 • Wielka Forteca Piratów Ze Statkiem KidKraft 63284

  nr katalogowy: 63284

  Wielka Forteca Piratów pozwala dzieciom bawić się w żeglowanie przez wzburzone morza w poszukiwaniu ukrytych skarbów i to bez wychodzenia z domu! Po powrocie z grabieżczych kampanii Piraci ukrywają się w swojej Fortecy ...

  Wielka Forteca Piratów Ze Statkiem KidKraft 63284
  699,00  PLN
  584,00  PLN
  cena z 23% VAT
  Cena nie zwiera kosztów dostawy, cennik znajduje się w zkładce "Cennik Dostaw""

  szt.

 • Drewniany Sklep stragan Melissa and Doug 14070

  nr katalogowy: 14070

      Które dziecko nie lubi wcielać się w rolę kierownika sklepu? Nasz nowy sklep jest pięknie pomalowany na żywe kolory, posiada sklepowe półki, ladę, stragan na warzywa i owoce.  Następny klient proszę...! Zestaw ...

  Drewniany Sklep stragan Melissa and Doug 14070
  429,00  PLN
  cena z 23% VAT
  Cena nie zwiera kosztów dostawy, cennik znajduje się w zkładce "Cennik Dostaw""

  szt.

 • Zestaw 9 figurek Dinozaury Melissa and Doug 12666

  nr katalogowy: 12666

      Oto prawdziwa gratka dla miłośników dinozaurów! W zestawie znajdziesz 9 wiernie odzwierciedlonych figurek dinozaurów różnych gatunków. Zadbano o każdy detal, welurowe, miłe w dotyku figurki   spodobają się ...

  Zestaw 9 figurek Dinozaury Melissa and Doug 12666
  80,00  PLN
  cena z 23% VAT
  Cena nie zwiera kosztów dostawy, cennik znajduje się w zkładce "Cennik Dostaw""

  szt.

Wonder Toy

INFOLINIA

Tel: 22 490-86-20

 

info@wonder-toy.com

http://wonder-toy.com


Kup teraz,

Kurier odbierze za

a dostarczy na drugi

dzień roboczy!


::::: ZAKUPY NA RATY :::::

 

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu        

 

 Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domuobrazek

:: Wonder Toy Blog ::

 

 


 

Odwiedź nasz Blog !

 

Tu znajdziesz najciekawsze informacje na temat firmy Wonder Toy

zabawki drewniane, KidKraft, Jungle Gym,

 

Zapraszamy!

Domki dla lalek Kidkraft

Drewniane Domki dla lalek

Najlepsze Domki dla lalek

Amerykańskie Domki dla lalek

Domki dla lalek

Zabawki drewniane

Kidkraft polska

Wonder Toy domki dla lalek

Koszyk jest pusty